Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267352
DzisiajDzisiaj90
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu822
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3931
OgółemOgółem267352

Jesteś Tutaj:

wtorek, 02 wrzesień 2014 00:00

Zakończenie Pleneru "Pejzaże Pomorza – Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 2 września 2014 roku w ogrodzie Sensorycznym w Mikorowie odbyła się uroczystość zakończenia pleneru artystycznego „Pejzaże Pomorza – Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów”. Uroczystość  powiązana była z wystawą wykonanych prac oraz podsumowaniem dokonań artystów.

 Oprócz artystów z Słupskiego Ośrodka Kultury I Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego  w uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście między innymi Prezydent Słupska Maciej Kobyliński, Wójt Gminy Jan Klasa, Dyrektor SOK Jolanta Krawczykiewicz, Dyrektor GCKiB Dariusz Narloch oraz Radni Gminy Czarna Dąbrówka i mieszkańcy Mikorowa.

 

 Podczas uroczystości podsumowano dokonania artystów, wręczono okazjonalne podziękowania oraz certyfikaty uczestnictwa dla młodych adeptów pracujących z artystami.

 

Plenery realizowane są w ramach projektu „Utworzenie Domu Pracy Twórczej i Rzemiosła Dawnego w celu scalenia oferty wioski tematycznej „Ziół i kwiatów” w Mikorowie” i finansowane są ze środków pochodzących z Samorządu Województwa Pomorskiego w Gdańsku, zgodnie z Umową przyznania pomocy nr 01601-6930-UM1143462/14 na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 oraz Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Projekt LOKO-MOTYWY otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Dorzecze Słupi" a wkład własny finansuje Gmina Czarna Dąbrówka

 

 

Czytany 2151 razy
Więcej w tej kategorii: Wystawa poplenerowa »