Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267359
DzisiajDzisiaj97
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu829
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3938
OgółemOgółem267359

Jesteś Tutaj:

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 19:44

Dzień zabawy, radości i nowych umiejętności

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 czerwca 2021 roku w Domu Pracy Twórczej w Mikorowie gościliśmy dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce.

 

Dzieci miały tego dnia okazję poznać techniki pracy w glinie. Warsztaty ceramiczne wyposażyły dzieci w nowe umiejętności. Sam proces pracy z gliną, zabawa nią, nieskrępowana kreatywność i samodzielne doświadczanie pozwoliły czerpać dzieciom ogromną radość. Oczywiście efekt pracy również, przedszkolaki stworzyły niezwykle piękne prace.

Na świeżym powietrzu dzieci korzystały z pięknej, słonecznej pogody spędzając czas na zabawie. Pani Roksana i Pani Iza zadbały o moc wrażeń dla przedszkolaków. Przeciąganie liny, zabawy z chustą, bańki mydlane, eksperymenty… to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla dzieci. Aby energii do zabawy nie zabrakło na dzieci czekało ognisko, słodkie babeczki i przepyszne ciasto.

W przepięknym ogrodzie sensorycznym dzieci miały okazję nie tylko do tego aby spędzić czas na zabawie ale także na podziwianiu piękna otaczającej ich roślinności, co dostarczyło przedszkolakom bardzo dużo wrażeń zmysłowych. 

 

Czytany 145 razy
Więcej w tej kategorii: « Ocalić od zapomnienia