Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267371
DzisiajDzisiaj109
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu841
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3950
OgółemOgółem267371

Jesteś Tutaj:

piątek, 20 listopad 2015 00:00

Warsztaty kulinarne w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 20 listopada 2015r.  w Klubie MIKO w Mikorowie odbyły się warsztaty kulinarne realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.  Były to już trzecie warsztaty z całego cyklu. Wcześniej odbyły się warsztaty dietetyczne i ekonomiczne.

Wcześniejsze warsztaty odbywały się w Centrum Informacji Turystycznej w Czarnej Dąbrówce, to bardzo przyjazne i przytulne miejsce. Kulinarne jednak wymagały większego zaplecza kuchennego więc przeniesiono je do Mikorowa gdzie są właściwie dwie kuchnie. Grupa była dosyć liczna w związku z tym została podzielona na 5 podgrup. Każda mała grupa przygotowywała inną potrawę a było w czym wybierać. Były gołąbki z kaszą i twarogiem, kotlety z kaszy, krążki ryżowe, makaron z cukinią i kapustą oraz na słodko gruszka po słowińsku, kisiel karmelowy i naleśniki francuskie polane pysznym sosem pomarańczowym. Wszystkie potrawy zostały wykonane przez uczestniczki warsztatów pod wodzą kucharza pana Daniela Poświętnego.

Na koniec wszyscy razem zasiedli przy suto zastawionym stole i degustowali przygotowane pyszne potrawy.

Panie tak świetnie się ze sobą czuły, że postanowiły spotykać się częściej a pierwsze spotkanie ustalono na 11 grudnia 2015r. Na pewno coś wspólnie ugotują z poznanych nowo przepisów ale w planie mają też tańczyć i śpiewać. Na pewno będzie ciekawie.

Czytany 2015 razy