Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267356
DzisiajDzisiaj94
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu826
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3935
OgółemOgółem267356

Jesteś Tutaj:

sobota, 18 październik 2014 00:00

Certyfikat Zielone Serce Pomorza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Certyfikat Zielone Serce Pomorza w kategorii : D  „Produkty i usługi turystyczne”  został przyznany Mikorowskiemu Klubowi Inicjatyw Społecznych za inicjatywę „ Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów.

 Działania Klubu to mieszanka OSL ( Organizowania Społeczności Lokalnej realizowanych przez GOPS ) i  licznych projektów realizowanych  przez Stowarzyszenie Loko-motywa. Naszym wspólnym celem jest rozwój artystyczny i kulturalny mieszkańców Mikorowa oraz pobudzanie ekonomii społecznej.  Tworząc wioskę tematyczną chcemy podnieść atrakcyjność  turystyczną wioski i stworzyć warunki do zarobkowania mieszkańcom.  Wraz z certyfikatem dostaliśmy czek o wartości 650 zł.

 

Szczególnie cenna jest dla nas druga nagroda, którą przyznali nam internauci , otrzymaliśmy największą liczbę głosów w konkursie na  Facebook. Dziękujemy za Wasze „lubię to”, będziemy o Was pamiętać przy konsumowaniu naszej nagrody w Gospodzie Wesoły Pomorzanin w Swołowie.

 

Nagrodę od Partnerstwa Dorzecze Słupi w dniu 18 października podczas uroczystej gali w Hotelu Kormoran w Rowach odebrały Aleksandra Chrzan i Beata Łozowska

Czytany 2689 razy