Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267357
DzisiajDzisiaj95
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu827
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3936
OgółemOgółem267357

Jesteś Tutaj:

wtorek, 30 kwiecień 2013 00:00

Mikorowo " Wioska ziół i kwiatów" ?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak na wioskę ziół i kwiatów przystało wraz z wiosną rozpoczęły się w naszej wsi drobne zmiany , sadzimy w centrum wsi kwiaty, powstają nowe ciekawe rabaty, siejemy kwiaty pod płotami naszych posesji.

Rozpoczęliśmy też znakowanie "Mikorowskiej ścieżki ziołowej" oraz pierwszego szlaku nordick walking . Oba szlaki mają ten sam przebieg , od Wojsława przez rzeczkę, wzdłuż rozlewisk do Wojsława , łącznie ok 5 km. Szlak będzie atrakcyjny , turysta poza wiedzą na temat ziół będzie mógł odpocząć na hamakach , które sami wypletliśmy, ponadto każdy hamak ma dodatkowe wyposażenie dla duszy tzn. złotą myśl i fotoobraz - dla pełnego relaksu.

Znakowanie nie jest jeszcze zakończone, gdyż niektóre zioła są jeszcze zbyt małe aby je rozpoznać. Ponadto nasz szlak rozweselą nasze artystyczne strachy, w niedługiej przyszłości staną się one częścią gry terenowej o ziołach.

W znakowaniu szlaków pomogli nam wolontariusze oraz Pan Józef Natkaniec za co wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy do zwiedzania szlaków i wypoczynku na łonie natury (oczywiście na naszych hamakach).

 

Czytany 2902 razy