Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

218619
DzisiajDzisiaj81
WczorajWczoraj166
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu399
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu1847
OgółemOgółem218619

Jesteś Tutaj:

sobota, 06 kwiecień 2013 00:00

Pracowity weekend w Mikorowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatni weekend 5-6 kwietnia była bardzo pracowity dla Mikorowskiego Klubu Inicjatyw Społecznych. Odbyły się niemalże równocześnie warsztaty tworzenia gry terenowej, warsztaty żonglerskie i warsztaty tańca dawnego.

Na warsztatach żonglerskich młodzież przygotowuje się do wykonania układu żonglerki ogniem podczas Urodzin Wojsława , uczą się żonglerki pikami i kijami . Warsztaty prowadził Maciej Rodak i Adrian Paschilk . Młodzież chętnie trenuje patrząc zwłaszcza na umiejętności Adriana , jest on żywym przykładem tego że jak się chce ciężko pracuje to można osiągnąć sukces.

Warsztaty tworzenia gry terenowej wyssały z głów naszej młodzieży chyba wszystkie pomysły . Powstaje gra terenowa pod nazwą "Wojsław i słowienie" , która ma być główną atrakcją turystyczną Mikorowa. Gra jest formą przeżywania emocji z pierwszej ręki , jest czymś łączącym elementy teatru, gry komputerowej, podchodów.

Warsztaty tańca dawnego doczekały się nowych uczestniczek. Dołączyła do nas grupa czterech młodziutkich i bardzo utalentowanych tancerek z Wargowa.

 

W mig nauczyły się naszych tańców więc czas szyć stroje dla narybku.

 

Czytany 1691 razy