Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

218611
DzisiajDzisiaj73
WczorajWczoraj166
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu391
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu1839
OgółemOgółem218611

Jesteś Tutaj:

piątek, 08 marzec 2013 00:00

Dzień Kobiet w Mikorowskim Klubie Inicjatyw Społecznych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 8 marca wieczorem w Klubie spotkało się blisko 30 kobiet i dziewcząt z Mikorowa i Wargowa. Urządziliśmy sobie babski wieczór, miłe spotkanie przy kawie, ciastku i lampce wina.

Stoły były suto zastawione, całość poczęstunku kobiety  przygotowały w swych domach.  Wieczór rozpoczął się od występu tańca dawnego przygotowanego przez  grupę taneczną z Klubu, następnie zaprosiliśmy miłe Panie na wystawę prac naszych fotoobrazów, które powstały pod skrzydłami Państwa Winiarskich.

W dalszej części wieczoru zaśpiewała dla nas wokalistka Dominika Aleksandrowicz z Wargowa po czym obejrzeliśmy skecz przygotowany przez dziewczynki z Klubu . Wspólnie rysowałyśmy  portrety idealnego faceta, bawiłyśmy się wspólnie przez kilka godzin, śpiewałyśmy karaoke , tańczyłyśmy wspólnie tańce rycerskie.  

Z inicjatywą zorganizowania tej uroczystości wyszły  dziewczęta  Klubu oraz ich nowa opiekunka Anita Aleksandrowicz . Zaprosiłyśmy Panie z Wargowa , w prezencie od sąsiadek z Wargowa dostałyśmy piękne własnoręcznie wykonane kwiaty. 

 

To nie koniec naszych wspólnych spotkań, od tej pory będziemy się zapraszać na wszystkie ważniejsze wydarzenia w naszych wioska

 

Czytany 1499 razy