Polish English French German
 

Nasza Oferta

Oferta wioski ziół i kwaitów

Oferta wioski ziół i kwaitów...

  Mikorowo Wioska Ziół i Kwiatów  serdecznie zaprasza grupy...

 

Nasze Imprezy

Folk w Ogródku!

Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 3...

 

Losowe Zdjęcia

Facebook

 

Statystyki

267352
DzisiajDzisiaj90
WczorajWczoraj186
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu822
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3931
OgółemOgółem267352

Jesteś Tutaj:

piątek, 25 maj 2018 10:27

I Przegląd amatorskiej twórczości muzycznej im. Yacha Paszkiewicza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Celem głównym festiwalu  jest propagowanie działalności artystycznej ,kulturalnej a w szczególności stwarzanie możliwości prezentowania się osobom , grupom, zespołom muzycznym i innym.

Mikorowo jest właśnie takim miejscem , ono do życia potrzebuje artystów i ludzi dla których tworzące się życie artystyczne ma znaczenie.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja amatorskich grup, zespołów muzycznych wykonujących utwory własne i covery w języku polskim, angielskim ,kaszubskim, ukraińskim lub innym.
Regulamin  festiwalu  i karty zgłoszeniowe są dostępne na fb  stronie przeglądu oraz na stronie www.wojslaw-music-festival.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca , ale nie czekajcie na ostatnią chwilę ,przesyłajcie je jak najszybciej. Zgłosiły się już pierwsze kapele , bliższe informacje są na stronie Festiwalu.

Po wstępnej weryfikacji zgłoszeń otrzymacie  zaproszenia do udziału w Festiwalu. Ułożony zostanie program występów. W trakcie festiwalu zaprezentuje się ok. 10 kapel ,zespołów, grup, wokalistów z różnych gatunków muzycznych.

Uczestnikom konkursu przyznane zostaną nagrody . Przewidujemy trzy główne nagrody - sesje w profesjonalnym  studio nagraniowym oraz statuetki i inne nagrody. szczegóły na fb i stronie festiwalu.

Przegląd konkursowy odbędzie się w dniu 21 lipca na Wojsław Music Festival Mikorowo 2018   - już teraz zapraszamy na wydarzenie  -Tworzymy ten Festiwal dla Was.

 

Czytany 937 razy